Консультації

         28 березня 2018 року. ІНСТРУКТАЖІ УЧНІВ ПЕРЕД ВЕСНЯНИМИ КАНІКУЛАМИ
Класні керівники напередодні весняних канікул проводять виховні бесіди з БЖД (за змістом інструкції № 8-20 з безпеки життєдіяльності учнів під час весняних канікул, про правила пожежної та електробезпеки у побуті, вуличного руху для пішоходів, про поведінку у разі виявлення невідомих чи вибухонебезпечних предметів)
Записи - у класних журналах як виховні бесіди
Вчителі предметів підвищеної небезпеки (фізики, хімії, інформатики, фізкультури, біології,трудового навчання,) та вихователі, супроводжуючі учнів під час перевезень їх шкільним автобусом проводять первинні інструктажі «…після кожних канікул не рідше 1 разу на 3 місяці»

10 травня 2017 року.
Випуск у цьому році призначено на 25 червня. Вчителі 11-х класів звернулися із запитанням: "Який інструктаж провести пред випуском?"
Відповідь. Під час випускного вечора окрім 11-класників будуть батьки та інші родичі, почесні гості, друзі. Тому інструктаж недоречний. Рекомендовано провести зі своїми учнями бесіди про безпечну поведінку під час випускного із записом у класному журналі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Рекомендована публікація

Обережно! Скресає лід на річці!

Шановні учні та батьки! У зв'язку з потеплінням на річках нашої місцевості починає підтавати лід. Тому, якщо в морозні дні ви переходили...